Kartotinis interjero projektas „Japandi namai“

Apie projektą:

Tai pirmas toks Lietuvoje specialiai Jums daugiametę patirtį turinčios interjero studijos In Arch sukurtas kartotinis interjero projektas. Ką įsigyję šį projektą žmonės gaus?

– Viso 88 psl. pdf projekto apimties.

– Pavyzdinio buto planą ir jam sukurtas kartotinio projekto visų kambarių 3D vizualizacijas.

– Pagal jas, parinktas visas interjero apdailos medžiagas, tiek grindų, sienų, baldų, šviestuvus, santechnikos prietaisus, kilimus ir net vazeles.

– Projektui bus pateikiami 2 kainų lygio pasiūlymai – ekonominis ir vidutinio lygio, taigi galėsite pasirinkti medžiagas pagal savo galimybes.

– Specialiai Jums suteikiamus nuolaidų kodus nuo -10 iki -28% skirtingų medžiagų ir baldų tiekėjų, tokių kaip – „Aquahome“, „Vituko durys“, „Medžio stilius“, „Furnibay“, „Dėdės baldai“, „Ardena“, „Capital apdaila“ ir kt. prekėms ir paslaugoms įsigyti. . Vien sutaupyti nuo standartinės sąmatos galėsite mažiausiai 5 tūkst. eur.

– Geriausių meistrų, su kuriais dirbame daug metų, kontaktus su nuolaidomis.

– Vaizdo įrašą su visa informacija apie projektą ir kaip jį galite adaptuoti sau su interjero architekte Indre Dorofėjūte.

 Kam tinkamas šis projektas?

1. Tiems, kas nori sutaupyti individualaus dizaino paslaugoms.

2. Tiems, kam norisi sutaupyti laiko kuriant individualų dizainą ir jiems patinka mūsų siūlomo kartotinio projekto dizainas.

3. Tiems, kas nori patys dalyvauti interjero kūrybos ir priežiūros procese.

Kaip pasinaudoti ir adaptuoti sau šį projektą?

– Daugelis erdvių, nurodytos projekte yra standartinės pvz. virtuvė, koridorius, svetainė, miegamasis, vonios kambarys, vaikų- darbo kambarys. Visoms erdvėms galima pritaikyti šiuos ar panašius sprendinius.

– Savarankiškai galite pasinaudoti siūlomais sprendiniais, papildydami juos savo idėjomis, taip sukuriant unikalų tik jums pritaikytą projektą, tačiau sutaupysite begales laiko tam, ką mes jau atlikome už jus. Beje projektą atlikti mums užtruko pusę metų, taigi beveik tiek pat laiko sutaupysite ir jūs.

– Techninei brėžinių daliai visgi rekomenduojame samdyti interjero dizainerį arba prašyti tų dalių specialistų pagalbos, kaip rangovai, šviestuvų tiekėjai, baldų gamintojai ir pan. Galite užsakyti brėžinių paketą arba tik konsultaciją ir pas mus online parduotuvėje.

Vizualizacijos:

489€