Apie mus

Studijos vadovė – interjero dizainerė-architektė Indrė Dorofėjūtė, pelniusi 10 apdovanojimų už geriausius privačius ir visuomeninius interjerus.

Kurdama interjerus inspiracijos semiuosi iš įvairių kultūrų ir meno formų, kiekvienas dizainas yra specialiai sukurtas atspindėti unikalią kliento asmenybę ir norus.

Interjero dizainus kuriu ne tik privatiems butams ar namams, bet ir visuomeninėms erdvėms – restoranams, grožio salonams, parduotuvėms, biurams. Restoranų Vilniuje ir Kaune mano kurti interjero dizainai buvo apdovanoti kaip geriausi visuomeniniai interjerai 2016 ir 2017 metais.

2019 metais sukurtas Lietuvos ambasados projektas Prahoje buvo išskirtinis interjero projektas, kurtas su lietuviškais etniniais motyvais ir sulaukęs daug dėmesio.

Stengiuosi išsaugoti ir pabrėžti tai, kuo pastatas ar erdvės yra unikalūs, autentiški. Tokie projektai turi ilgesnę išliekamąją vertę.

Turėdama ilgametę patirtį konsultuoju klientus apie medžiagų ir tiekėjų pasirinkimą. Galiu pasiūlyti įvairaus biudžeto ir skirtingų stilių dizaino sprendimus.

Lankstumas yra viena iš interjero dizainerio didžiausių stiprybių. Komunikacija yra labai svarbi projekto sėkmei, todėl glaudžiai bendradarbiauju su klientais ir užtikrinu, kad jie būtų visapusiškai įsitraukę į kiekvieną dizaino žingsnį.

Indrė Dorofėjūtė

Esu interjero dizainerė Laura Dudinska, laimėjusi geriausių interjero dizainų apdovanojimus. Kuriu ne tik privačių butų ar namų interjerus, bet ir visuomeninių erdvių projektus – grožio salonų, kirpyklų, restoranų, biurų.

Kodėl verta investuoti į interjero dizainerę?

  • Interjero dizainerė parenka apdailos medžiagas ir baldus, suplanuoja patogias darbui ir poilsiui skirtas erdves, todėl jums nereikia praleisti ilgų valandų parduotuvėse renkantis.
  •  Interjero dizainerė, turinti ilgametę patirtį, rekomenduos tinkamiausias apdailos medžiagas, baldus ar aksesuarus geriausiomis kainomis, todėl nepermokėsite. Patirtis užtikrina mažesnę interjero klaidų tikimybę.
  • Naujų namų ar visuomeninės erdvės įrengimas reikalauja ne tik finansinių išlaidų, bet ir kantrybės. Interjero dizainerė pateiks apgalvotus sprendimus, padės bendradarbiauti su rangovais, todėl interjero planavimas ir įrengimas sukels mažiau rūpesčių.

Apjungdami naujausias tendencijas su išlaikytais klasikos bruožais, interjero dizainerio kūriniai užtikrina, kad kiekvienas dizainas išliks ilgai šiuolaikiškas ir rafinuotas, nepaisant besikeičiančios mados. Glaudžiai bendradarbiaudamos su klientais, sumaniai sujungiame kūrybinį genialumą su kasdieninio gyvenimo praktinėmis reikmėmis. Sukurti interjero dizainai tampa erdvėmis, kurios ne tik žavi vizualiai, bet ir tarnauja praktiškai.

InArch studijos interjero dizainerės kūrybiškumą susijungia su funkcionalumu, o svajones paverčia tikrove.

Laura Dudinska