Laura Dudinska

Esu interjero dizainerė Laura Dudinska, laimėjusi geriausių interjero dizainų apdovanojimus. Kuriu ne tik privačių butų ar namų interjerus, bet ir visuomeninių erdvių projektus – grožio salonų, kirpyklų, restoranų, biurų.

Kodėl verta investuoti į interjero dizainerę?

  • Interjero dizainerė parenka apdailos medžiagas ir baldus, suplanuoja patogias darbui ir poilsiui skirtas erdves, todėl jums nereikia praleisti ilgų valandų parduotuvėse renkantis.
  •  Interjero dizainerė, turinti ilgametę patirtį, rekomenduos tinkamiausias apdailos medžiagas, baldus ar aksesuarus geriausiomis kainomis, todėl nepermokėsite. Patirtis užtikrina mažesnę interjero klaidų tikimybę.
  • Naujų namų ar visuomeninės erdvės įrengimas reikalauja ne tik finansinių išlaidų, bet ir kantrybės. Interjero dizainerė pateiks apgalvotus sprendimus, padės bendradarbiauti su rangovais, todėl interjero planavimas ir įrengimas sukels mažiau rūpesčių.

Apjungdami naujausias tendencijas su išlaikytais klasikos bruožais, interjero dizainerio kūriniai užtikrina, kad kiekvienas dizainas išliks ilgai šiuolaikiškas ir rafinuotas, nepaisant besikeičiančios mados. Glaudžiai bendradarbiaudamos su klientais, sumaniai sujungiame kūrybinį genialumą su kasdieninio gyvenimo praktinėmis reikmėmis. Sukurti interjero dizainai tampa erdvėmis, kurios ne tik žavi vizualiai, bet ir tarnauja praktiškai.

InArch studijos interjero dizainerės kūrybiškumą susijungia su funkcionalumu, o svajones paverčia tikrove.