Indrė Dorofėjūtė

Studijos vadovė – interjero dizainerė-architektė Indrė Dorofėjūtė, pelniusi 10 apdovanojimų už geriausius privačius ir visuomeninius interjerus.

Kurdama interjerus inspiracijos semiuosi iš įvairių kultūrų ir meno formų, kiekvienas dizainas yra specialiai sukurtas atspindėti unikalią kliento asmenybę ir norus.

Interjero dizainus kuriu ne tik privatiems butams ar namams, bet ir visuomeninėms erdvėms – restoranams, grožio salonams, parduotuvėms, biurams. Restoranų Vilniuje ir Kaune mano kurti interjero dizainai buvo apdovanoti kaip geriausi visuomeniniai interjerai 2016 ir 2017 metais.

2019 metais sukurtas Lietuvos ambasados projektas Prahoje buvo išskirtinis interjero projektas, kurtas su lietuviškais etniniais motyvais ir sulaukęs daug dėmesio.

Stengiuosi išsaugoti ir pabrėžti tai, kuo pastatas ar erdvės yra unikalūs, autentiški. Tokie projektai turi ilgesnę išliekamąją vertę.

Turėdama ilgametę patirtį konsultuoju klientus apie medžiagų ir tiekėjų pasirinkimą. Galiu pasiūlyti įvairaus biudžeto ir skirtingų stilių dizaino sprendimus.

Lankstumas yra viena iš interjero dizainerio didžiausių stiprybių. Komunikacija yra labai svarbi projekto sėkmei, todėl glaudžiai bendradarbiauju su klientais ir užtikrinu, kad jie būtų visapusiškai įsitraukę į kiekvieną dizaino žingsnį.